Live

Shawn Mendes dhe Camila Cabello konfirmojnë lidhjen

13:43 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Shaën Mendes ka festuar ditëlindjen e 21-të.


Festa u mbajt në Neë York mes shumë të ftuarve. Dhe aty s’kishte si të mungonte e dashura e Shawn, këngëtarja Camila Cabello.


Cifti u pa duke shkëmbyer puthje pasionante brenda festes, njëherish duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.


Dy këngëtarët kanë realizuar edhe një këngë së bashku të titulluat “Senorita”, ku po ashtu shfaqen shumë të afërt ne sekuencat e klipit.

Shpërndaje në

U Kopjua