Live

Sorry, there’s no live stream at the moment. Please check back later or take a look at all of our videos.

Tronditëse: Burri vret gruan në Prishtinë

09:40 / 25 Nëntor 2022

Nga Krenare Tahiri

Një burrë dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij të premten në mëngjes në Prishtinë.

Dyshimet e para janë se krimi ka ndodhur brenda familjes, ku një person ka privuar nga jeta gruan e tij.

Policia ka konfirmuar rastin.

Organet e rendit kanë thënë se tani ekipet e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe se “për detaje do të njoftoheni me kohë”.

Shpërndaje në

U Kopjua