Uruguaj dhe Koreja e Jugut barazojnë pa gola

15:59 / 24 Nëntor 2022

Nga Kosova Live

Ndeshja mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut ka përfunduar me rezultatin më të padëshirueshëm, 0:0.

Përveç që përfundoi pa gola, dy skuadrat krijuan pak raste shënimi, shkruan kosovalive.net

Ndeshja e radhës e Uruguajit është me 28 nëntor kundër Portugalisë, kurse Koreja e Jugut luan kundër Ganës./kosovalive.net/

Shpërndaje në

U Kopjua