Live

Xhensila Myrtezaj i’a huq me “photoshop”

11:14 / 22 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Ajo është ndër këngëtaret më të ëmbla dhe të dashura për publikun.

Xhenisla Myrtezaj përvec zërit të mrekullueshëm, karakterizohet edhe për pamjen e saj natyrale.

Ajo shpesh merr lëvdata si ndër këngëtaret e rralla që nuk ka operacione plastike.

Por kësaj radhe duket se Xhensila i zhgënjeu fansat paksa. Këngëtarja postoi në instagram disa fotografi duke reklamuar barkun e sheshtë. Por ajo që bie në sy është se kërthiza e  saj nuk duket gjë kundi. Kjo bëri që fansat ta akuzojnë për përdorim të dobët të photoshopit. Ndryshe Xhensila është e martuar me aktorin komedian Bes Kallakun, dhe cifti janë prindër të një vajze

Shpërndaje në

U Kopjua