Live

Xhensila shfaqet tërheqëse në fotografitë e reja

09:54 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj i është rikthyer koncerteve dhe jetës prej artisteje.

Pas lindjes së vajzës këngëtarja, u aktivizua sërish dhe mund të vërehet qartë që po gëzon forma të mira trupore.

Së fundmi Xhensila ndau me ndjekësit e saj disa imazhe ku ajo duket mjaft tërheqëse.

Ajo i shoqëroi fotografitë më mesazhe interesante:

“Të jesh e bukur do të thotë të jesh vetvetja. Nuk ke nevojë të pranohesh nga të tjerët. Ti duhet të pranosh veten”, ka shkruar pranë këtyre imazheve këngëtarja Myrtezaj.

Shpërndaje në

U Kopjua