Live

Bandat në veri të nervozuara me Listën Serbe për largimin e barrikadave, djegia e kamionëve ishte shenjë revolte

09:39 / 29 Dhjetor 2022

Nga Kosova Live

Bandat serbe në veriun e Mitrovicës janë të revoltuara me Listën Serbe dhe presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiq që po kërkojnë largimin e barrikadave.

Siç pohon një burim për kosovalive.net, bandat kriminale në veri djegien e dy kamionëve e kanë bërë si shenjë revolte.

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq mbrëmë tha se sot do të filloj heqja e barrikadave.

Kjo nuk iu ka pëlqyer bandave kriminale në veri, që janë të revoltuara me këtë. /kosovalive.net/

Shpërndaje në

U Kopjua